RSS

Návrh na změnu pravidel raftingu

Za měsíc a půl se setkáme na Konferenci delegátů klubů Svazu vodáků ČR a budeme diskutovat nad budoucností svazu, raftingu i pramic. Již před časem jsem rozeslal návrh na změnu podpory českého poháru v raftingu, o kterém se diskutuje. Ještě několik návrhů z oblasti ekonomické, legislativní a sportovní  bych vám rád postupně předložil.

110921_SH_Navrh_na zjednoduseni_Ceskeho_poharu_R4

110919_Navrhy_Stanovy_Jednaci_rad_Zasady-cinnosti

110921_SH_Priloha_PRAVIDLA_NAVRH_ZMEN_R4_zjednoduseni
Jednoduše – máme příliš složitá pravidla sportovní,  za 4 roky ubylo 50% členů svazu, zhroutila se Sazka, jejíž minoritními akcionáři náš svaz (sdružení svazů) je.
V příloze tedy předkládám 2 návrhy.
Jeden je sportovní – změkčení totožnosti posádek R4 návratem ke 2ma náhradníkům v souvislosti se zrušením  samostatných nominačních závodů a zavedením jednoduchého pravidla pro Český pohár R4, jehož vítěz  „ bere všechno „ tedy stává se také jedničkou pro reprezentaci ČR v dalším roce.
Druhý je  legislativní – upravuje volební řád a stanovy.
Všechny návrhy by postupně měly být na webu rkstan k diskuzi, která tam probíhala i k prvnímu návrhu – náhrada dopravného  za příspěvek na startovné pořadateli.
Prosím, hned vše neodsuzujte, zamyslete se nad důvody, nad stavem a možnostmi svazu a zkuste se k tomu třeba i vyjádřit ještě před konferencí.
Pro ty se kterými jsem poslední dobou diskutoval – ještě budu posílat návrh na změnu výše příspěvků svazu na 100 Kč bez rozdílu – děti – mládež – dospělí . Jen musím složité tabulky poněkud „ zlidštit“. Členové předsednictva již tento návrh mají.
Přeji hezký podzim a přijeďte určitě do Želiva první sobotu v listopadu.
Ahoj
Standa Hájek

 

 


Zde můžete napsat něco duchaplného