RSS

Jezinky byly na Trnávce třetí ve slalomu, hlídka druhá

Vložena videa od Standy

Těžkou trať jsme letos připravili na Trnávce, zajet čisotu jízdu se povedlo pouze trojákům, mezi ženami dokázala projet všechny branky pouze posádka Tygříků.  Jezinky si dojely pro třetí příčku, naše hlídka byla druhá, Sváčové vyhráli debly a Renča s Milanem Znamenáčkem byli první v mixech.  Koupelí byla celá řada, nejdříve se při tréninku zvrhli PR, pak při závodě Hájos a následně věrně napodobily svého trenéra Berušky.

Čtyřková Trnávka neslibovala zrovna nějaké letní počasí, ale nakonec to dopadlo dobře, jako z konve lilo jenom v pátek po poledni, o víkendu bylo takové počasí, které nemohlo nikoho urazit. Chvíli před závody nám vybouchlo stravování, protože kuřata zamířila na Metallicu, takže se narychlo sehnala náhrada, která nebyla příliš adekvátní, slušně řečeno. Vše vyvrcholilo tím, že chtěli k lístečkům na jídlo nějaké příplatky, což jim Standa bezprostředně po zjištění této skutečnosti zatrhl.

Pracovní četa, která na Trnávce dlela již od čtvrtka a pátečního rána, stihla skutečně velké množství práce, za což jí patří velký dík, protože jsem po svém poledním příjezdu nemusel začít makat jako šílenej 🙂 Trať visela, reklamy taky, prostě paráda. Šikulky to jsou, všechna čest!

Na večer je na programu trénink, který sleduji z prostoru startu a tak mi neunikne plavecký vložka P.R. teamu, který zvrhne statečným a nebojácným ulomením Honza. Při následné plavbě kanálem se ukázalo, kdo je opravdovým milovníkem adrenalinu. Pokud tipujete Šumáka se Šarinem, tak jste to trefili dobře, neboť tito hrdinové si to dali až dolů…

Večerní program zajišťuje Roman Matějka z ET v S9ti, který prozíravě zařídil aparát, neméně prozíravě ho následně vyměnil za jiný, který fungoval, půjčil si Číbův HD a pustil se do produkce. Děkujeme, byl to státnický počin!

Sobotní ráno pro mě znamená chopení se mikrofonu a setrvání na mostě až do pozdních odpoledních hodin. Trať slalomu je těžká, problémy dělá i těm nejlepším posádkou, postupně plavou muži i ženy Hanace, Kohebumi, Hájci, Berušky (u Berušek je sympatické, jak věrně následují svého trenéra… na jejich místě bych ovšem někdy přeci jenom trošku zvážil, zda je nezbytné ho napodobovat úplně ve všem)

Hájosovci si první jízdou zajišťují čtvrtý flek, Jezinky pak druhou třetí, což si ovšem musely vyprotestovat u rozhodčích, kteří jim neoprávněně napsali padesátku. Tento omyl se naštěstí podařilo prokázat videem, takže vše nakonec dobře dopadlo. Manageři skončili na 18., P.R. 22.,  Tunel Team 36. a Berušky na 9. místě.  V mužích vyhrála Trója, která jako jediná dokázala zajet trať čistě, v ženách se radovala posádka TR TEVA Tygříci.

(pokračování příště)

S fotkama je kapku problém, protože jsem blbě nastavil Blance foťák, což navíc ještě umocnilo ohavné počasí, nicméně to je pláč nad rozlitým mlékem, fotky stojej díky mojí blbosti za houby a tímto se Blance omlouvám za zbytečně promarněný čas…

[nggallery id=7]

Další informace jsou ve stádiu příprav, zatím si můžete dlouhou chvíli ukrátit studováním Výsledků ČP Trnávka R4 2010.

 


Komentáře

  1. Miloš napsal:

    Ahoj,
    dovolil jsem si použít několik fotek z Trnávky na facebooku firmy Bison:
    http://www.facebook.com/pages/Bison-Sportswear/190511701914?v=wall#!/event.php?eid=129243707106319

 


Zde můžete napsat něco duchaplného