RSS

HRT má zlato z Orlice

Máme za sebou nejdelší sjezd sezóny, jak délkou, tak časem, tak vzdáleností od domova. Veteránskou kategorii jsme ovládli, veškerá energie nahromaděná přes zimu na tuhle sezónu je tím pádem definitivně pryč. Ale stálo to za to, jojo.


ZatímB se nás teda drželi sveřepě od začátku, jenže pokaždé při nasazení na zteč najeli do vrbiček, do vracáku, do skály, do náhonu, což zejména Stoupa květnatě komentoval nepublikovatelnými výrazy na adresu svých kormidelníků.

Za zmínku určitě stojí, že jsme rozběh na startu vyhráli a že jsem Mírovi od Ježků půjčil boty a že jsme Ježky pustili nezištně před sebe, neb jeli v jiné kategorii. Já jen, abyste si ten rozdíl mezi posádkama nevykládali nějak blbě, důležitej je kontext.

Chtěl jsem původně napsat obsáhlejší zápis, ale jelikož nejvtipnější událostí bylo, jak to Libor při couvání napálil na parkovišti do lampy, tak to asi nemá smysl. A posmívat se cizímu neštěstí, to já nikdy. Jenže znáte to: dopředu to umí každej, ale zacouvat, to chce fištróna… 🙂HonzaFotky

 


Zde můžete napsat něco duchaplného